نقاشی های ساجده
کودک من
بازدید : مرتبه

 لطفا برای شادی روح محمد رزاز

(برادر مدیر وبلاگ کودک من)

صلوات بفرستیدموضوع :
تاريخ : 23 / 4 / 1393 | نویسنده : سپیده
بازدید : 1421 مرتبه

این روزها ساجده 2 سال و 9 ماه بیشتر وقتش رو روی نقاشی و رنگ کردن می زاره و گاهی نقاشی هایی می کشه که واقعا منو متعجب می کنه  . . .

کودک من


ادامه مطلب :

این روزها ساجده 2 سال و 9 ماه بیشتر وقتش رو روی نقاشی و رنگ کردن می زاره و گاهی نقاشی هایی می کشه که واقعا منو متعجب می کنه  . بیشتر دوست داره شکل آدمک بکشه. وقتی ازش می پرسم که اینا کی هستن ؟ جواب می ده : این بابا این مامان و این ساجده.

گاهی ساجده رو تو بغل مامان می کشه و می گه : این ساجده است که به دنیا اومده. البته اینو هم از داستانهایی که براش تعریف می کنم می گه. خیلی دوست داره از ساجده ای که نی نی بود و کارهای اون موقع اش براش تعریف کنم.

اینجا مامان رو کشیده و ساجده رو هم تو بغل مامان کشیده.

اوایل خیلی تعجب می کردم که چقدر دقیق چشم و ابرو رو می کشه و با خودم می گفتم : شاید بابت این باشه که از کوچکی شعر چشم چشم دو ابرو رو همراه با نقاشی براش می کشیدم.

کودک من

یا مثلا این نقاشی که می گفت این مامان و این بابا است.

کودک من

اینجا هم مامان و بابا و ساجده رو کشیده

گاهی وقتا یه شکلی رو براش می کشم و ازش می خوام که رنگش کنه. مثلا اینجا بهش گفتم که می خوام برات خرگوش بکشم و برای آموزش رنگها ازش خواستم که این رنگیش کنه.

کودک منموضوع : زنگ نقاشی
درباره وبلاگ

من یک مادر هستم. تجربه زیادی ندارم و سعی می کنم با خواندن تجربه کسب کنم. سعی می کنم چند پله جلوتر از رشد کودکم پیش برم. بعضی از مطالب این وبلاگ تجربی و بعضی ها هم با ذکر منبع از سایت هایی گرفتم و بیشتر مطالب را از سایت های خارجی ترجمه کرده ام. لطفا اگر کسی تجربه ی خاصی دارد در اختیار من و دوستان قرار دهد تا بتوانیم فرزندان سالم و صالحی داشته باشیم. اگه مطالب وبلاگ رو خوندید و براتون مفید بود فقط دعا کنید تا دخترم همیشه در صحت و سلامتی باشه و برای شادی روح برادر عزیزم صلوات بفرستید. (آلبوم غذاها و دسرها فقط برای دل خودمه و بعضی از دوستان هم لطف کردند و غذاهای خودشون رو ارسال کردند.) با زحمت مطالب رو جمع کردم لطفا کپــی نفرمایید. کپــــــــــي کــردن ممنــوع
1


موضوعات
آخرین مطالب
لینک دوستان
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
آمار سايت
افراد آنلاین : 18 نفر
بازديدهاي امروز : 4393 نفر
بازديدهاي ديروز : 18618 نفر
بازدید هفته قبل : 112092 نفر
كل بازديدها : 24226337 نفر
امکانات جانبی