کودک من
بازدید : مرتبه

اگه می خواین یه اتاق زیبا برای کوچولوهاتون درست کنید با شماره 09389831600 تماس و یا از طریق en.s6071@yahoo.com سفارش این نمدی های زیبا را دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی تصاویر زیر کلیک کنید.


 

 لطفا برای شادی روح برادر عزیزم محمد رزاز صلوات بفرستید.موضوع :
تاريخ : 29 / 7 / 1391 | نویسنده : سپیده
بازدید : 12837 مرتبه

 می شه برای لباس و یا گیره سر و یا یه کیف استفاده کرد. به نظرتون می شه به عنوان یه گیفت هم استفادش کرد ؟!

نمونه ها رو ببینید


ادامه مطلب :

طرح های زیادی وجود داره و همه بستگی به سلیقه خودتان داره. من شخصا طرح ساده رو دوست دارم که درست کردنش خیلی سادست. می شه اونو به لباستون زد یا به یه دسته گل وصل کرد و یا برای گل سر استفاده کرد.

برای درست کردنش به یه پارچه زیبا - یه لیوان گرد - مقوا - قیچی - نخ و سوزن که نخ با با پارچه همرنگ باشه . فقط اینجا مشکی انتخاب کردیم تا شما دوختن رو ببینید.

با لیوان گردتون یه دایره روی مقوا بکشید.

باید 14 تا دایره بکشید و ببرید.

در اینجا از یه پارچه ابریشمی استفاده کردم. دو تا دایره رو روی پارچه می زارید و با نخ وسط اونا رو بهم بدوزید. این اساس کار شماست.

مرحله ی بعد 4 تا از دایره ها رو مانند نمونه بهم دوخته و از وسط تا بزنید و وسط کار رو یه دخت بزنید.

بقیه پارچه ها رو هم مثل قبل بدوزید

حالا یه گل رو درست کردید که می تونید اونو به لباس و یا گیر سرتون وصل کنید. فقط باید از چسب حرارتی برای وصل کردنش استفاده کنید. می تونید از قیچی زیگزاگی برای زیباتر شدن هم استفاده کنید.

به این کیف دستی نگاه کنید.

و یا این نمونه

 موضوع : تزیینات+کاردستی
درباره وبلاگ

من یک مادر هستم. تجربه زیادی ندارم و سعی می کنم با خواندن تجربه کسب کنم. سعی می کنم چند پله جلوتر از رشد کودکم پیش برم. بعضی از مطالب این وبلاگ تجربی و بعضی ها هم با ذکر منبع از سایت هایی گرفتم و بیشتر مطالب را از سایت های خارجی ترجمه کرده ام. لطفا اگر کسی تجربه ی خاصی دارد در اختیار من و دوستان قرار دهد تا بتوانیم فرزندان سالم و صالحی داشته باشیم. اگه مطالب وبلاگ رو خوندید و براتون مفید بود فقط دعا کنید تا دخترم همیشه در صحت و سلامتی باشه و برای شادی روح برادر عزیزم صلوات بفرستید. (آلبوم غذاها و دسرها فقط برای دل خودمه و بعضی از دوستان هم لطف کردند و غذاهای خودشون رو ارسال کردند.) با زحمت مطالب رو جمع کردم لطفا کپــی نفرمایید. کپــــــــــي کــردن ممنــوع

موضوعات
آخرین مطالب
لینک دوستان
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
آمار سايت
افراد آنلاین : 64 نفر
بازديدهاي امروز : 7394 نفر
بازديدهاي ديروز : 17650 نفر
بازدید هفته قبل : 7394 نفر
كل بازديدها : 7761436 نفر
امکانات جانبی