وبلاگ کودک منوبلاگ کودک من، تا این لحظه: 7 سال و 7 ماه و 10 روز سن داره

کودک من

به اتاق کودک خود هویت دهید

1392/1/23 18:09
نویسنده : وبلاگ کودک من
8,061 بازدید
اشتراک گذاری
هویت اتاق کودک به موضوع اصلی دکوراسیون آن برمی گردد. اگر کودک شما به موضوع خاصی همچون نجوم، ماشین، هواپیما، کشتی، گل و گیاه، عروسک، حیوانات و غیره علاقه دارد، چرا از همین موضوعات استفاده نکنید و به اتاق او هویت و شخصیت نبخشید.

هویت اتاق کودک به موضوع اصلی دکوراسیون آن برمی گردد. اگر کودک شما به موضوع خاصی همچون نجوم، ماشین، هواپیما، کشتی، گل و گیاه، عروسک، حیوانات و غیره علاقه دارد، چرا از همین موضوعات استفاده نکنید و به اتاق او هویت و شخصیت نبخشید.

 اگر نمی دانید چطور اتاق او را دکوره کنید، از علایقش کمک بگیرید. نمی گوییم اتاق او را درست مثل اتاق هایی زیر دکوره کنید. دکوراسیون بعضی از اینها هزینه زیادی دارد، ولی حداقل به شما ایده می دهد.
کودک من
منظومه شمسی در این اتاق بر روی سقف و دیوارها نقاشی شده و خورشید و سیارات از سقف آویزان شده اند. حتی تابلو، اشیای تزئینی و روتختی با موضوع منظومه شمسی انتخاب شده است.
کودک من
 
اگر کودکان به قایق و دریا علاقه دارد، می توانید از اشیای تزئینی و روتختی و حتی پارچه هایی با طرح های راه راه و قایقی برای اتاق کودک استفاده کنید. قالی قایقی این اتاق را ببینید.
کودک من
 
دختر کوچولوی شما به گل و گیاه علاقه دارد؟ می توانید از برچسب های دیواری با طرح گل و پرده های گلدار هماهنگ استفاده کنید. از پارچه های مخمل با رنگ های هماهنگ با آن گلها استفاده کنید. سعی کنید دیگر روتختی و بالش ها گلدار نباشند.
کودک من
 
اکثر پسربچه ها به هواپیما علاقه دارند. این کاغذ دیواری منحصر به فرد و ماکت آویزان شده از سقف و رنگ آبی دیوارها و پرده و قالی همه چیزهایی هستند که به اتاق بچه شخصیت می دهند و در عین حال چندان خرج برنمی دارند.
کودک من
 
قطعاً این یکی خرج زیادی دارد، ولی حداقل ایده های جالب افراد را نشان می دهد. تخت کشتی شکل و دیوارهایی که انسان را یاد دنیای زیر آب و ماهی ها می اندازند

کودک من

آیا فرزند شما به سرخپوست ها علاقه دارد و دائماً با اسب خیالی اش به این سو و آن سو می دود و برای خودش چادر می زند؟ این دکوراسیون را می توانید با هزینه کم برای کودکتان فراهم کنید. کودکان عاشق چادر زدن هستند.

کودک من

دخترخانم ها رنگ های صورتی و بنفش را دوست دارند. اگر دوست دارید اتاق فرزندتان مرتب و تمیز به نظر برسد، کاغذ دیواری گلدار انتخاب نکنید. در عوض چند سایه از یک رنگ را بکار ببرید و مثل این اتاق دو تابلوی گلدار به دیوار آویزان کنید.

کودک من

تب پرندگان خشمگین مدتی است در میان کودکان و نوجوانان شروع شده و همه چیز آنها به شکل این پرنده هاست. این اتاق و وسایلش می تواند برای کودک شما هم جالب باشد.

کودک من

این اتاق با رنگ های صورتی و نارنجی برای همه دختر کوچولوهایی که در رویاهای کودکانه خود غرق هستند، ایده آل است. پرده، روتختی، رومبلی، بالش ها و کاغذ دیواری اکثراً به رنگ صورتی هستند.

کودک من

یک اتاق دخترانه دیگر با رنگ مایه آبی و موضوع باغچه رویایی، که دو تخت با دو زاویه جالب برای فرزندان شما فراهم می کند. این دو تخت را در یک جهت هم می توان قرار داد.

 نمونه اتاق برای پسرها

 نمونه اتاق برای دختران

 تزیین اتاق کودک با تم های مختلف

 تزیین اتاق کودک با تم جنگل

 نمونه چادر بازی

 اتاق کودک با تم کیتی

 اتاق دوقلوها

 اتاق کودک با تم ورزشی

 اتاق شاگرد اول ها

 راهنمای خرید فرش برای اتاق کودک

 اتاق کودک با تم جنگل

 تمام نکاتی که باید برای دکوراسیون اتاق یک کودک نوپا بدانید

 استیکر، وسیله ای آسان برای تزئین اتاق کودک

پسندها (0)
شما اولین مشوق باشید!

نظرات (1)

مامان علی خوشتیپ
24 فروردین 92 7:44
سلام عزیزم خوبی دوستم؟ با کمال میل .هرکمکی از دستم بربیاد انجام میدم
niniweblog
تمامی حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به کودک من می باشد