برنج کیسه ای برای نی نی ها
کودک من
بازدید : مرتبه

 لطفا برای شادی روح محمد رزاز

(برادر مدیر وبلاگ کودک من)

صلوات بفرستیدموضوع :
تاريخ : 1 / 5 / 1393 | نویسنده : سپیده
بازدید : 1763 مرتبه

اورانوس عزیز : اینم برنج کیسه ای که امروز برای طاها کوچولو درست کردم.. خیلی دوست داشت...خیلی هم راحت بود و مقوی....پارچه اش هم از این توری ا هست که باهاش پشه بند درست میکنن....از اوناس..
یه قاشق برنج ریختم تو پارچه بالاشو گره زدم...جا بذارین برای پختن برنج....
سپیده : یکی از دوستان می گفت برنج رو می زارم تو کیسه ای و در کیسه رو می بندم و می ندازمش تو خورشت . بعد برنج رو در می یارم و با اب خورشت به نی نی می دم. به نظر یه پارچه نخی نازک که دور تا دورش رو بدوزید و جوری که بشه گره اش بدید خوبه.

 


ادامه مطلب :

کودک من

کودک من

کودک من

کودک من

با تشکر از اورانوس عزیزموضوع : غذای کودک
درباره وبلاگ

من یک مادر هستم. تجربه زیادی ندارم و سعی می کنم با خواندن تجربه کسب کنم. سعی می کنم چند پله جلوتر از رشد کودکم پیش برم. بعضی از مطالب این وبلاگ تجربی و بعضی ها هم با ذکر منبع از سایت هایی گرفتم و بیشتر مطالب را از سایت های خارجی ترجمه کرده ام. لطفا اگر کسی تجربه ی خاصی دارد در اختیار من و دوستان قرار دهد تا بتوانیم فرزندان سالم و صالحی داشته باشیم. اگه مطالب وبلاگ رو خوندید و براتون مفید بود فقط دعا کنید تا دخترم همیشه در صحت و سلامتی باشه و برای شادی روح برادر عزیزم صلوات بفرستید. (آلبوم غذاها و دسرها فقط برای دل خودمه و بعضی از دوستان هم لطف کردند و غذاهای خودشون رو ارسال کردند.) با زحمت مطالب رو جمع کردم لطفا کپــی نفرمایید. کپــــــــــي کــردن ممنــوع
1


موضوعات
آخرین مطالب
لینک دوستان
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
آمار سايت
افراد آنلاین : 16 نفر
بازديدهاي امروز : 4378 نفر
بازديدهاي ديروز : 18618 نفر
بازدید هفته قبل : 112077 نفر
كل بازديدها : 24226322 نفر
امکانات جانبی